Farní den

Farní den 2016

Farní den se konal první neděli v měsíci září za krásného počasí. Při mši svaté jsme poděkovali za úrodu a potom se přesunuli na farní dvůr, kde nás již čekal oběd a další občerstvení. Po něm začala hrát k poslechu cimbálka Šternovjan z Újezda u Brna, děti již skotačily na trampolíně a skákacím hradě, jezdily na koních či vyráběly ve výtvarné dílně. Samozřejmě si někteří nadšení sportovci zahráli fotbal. Hlavním hostem nedělního odpoledne byl npor. Bc. Jan Zaplatil, vojenský kaplan 73. tankového praporu Přáslavice, který na setkání přijel přímo z vojenské ho cvičení. Rozhovor s ním moderovaný o. Jřím byl velmi zajímavý.

Tags:

Farní den 2015

V neděli 6. září v naší farnosti proběhl farní den. Protože jsme prohodili pořad mše svaté s Ronovem, takže jsme v OB končili přesně před polednem. Mši svaté na poděkování za letošní úrodu předsedal vzácný host, generální vikář Jiří Mikulášek. Na konci mše svaté jsme poděkovali otci Pavlu Kloučkovi za čtyři roky, které vedl naši farnost.

Tags:
Přihlásit se k odběru RSS - Farní den