Farní plesy

Farní ples 2020

Farní ples se letos uskutečnil 11. 1. 2020 v centru kultury a sportu v Osové Bítýšce. Hudební doprovod obstarala skupina 4Sýkorky ze Žďáru nad Sázavou. V zaplněném sále vládla dobrá nálada.

Fotografie z plesu naleznete zde.

Farní ples 2019

Farní ples se letos uskutečnil 12. 1. 2019 v Ořechově. Hudební doprovod obstarala opět skupina 4Sýkorky ze Žďáru nad Sázavou. Ples se vydařil, ve zcela zaplněném kulturním domě vládla dobrá a příjemná nálada. Největší potlesk sklidilo půlnoční překvapení o které se postarali naši muži.

Farní ples 2018

Farní ples se letos uskutečnil 13. 1. 2018 ve Vlkově. Hudební doprovod obstarala opět skupina 4Sýkorky ze Žďáru nad Sázavou. Ples se opravdu vydařil, ve zcela zaplněném kulturním domě vládla dobrá a příjemná nálada.

Fotografie naleznete zde.

Farní ples 2017

Farní ples se letos uskutečnil 7. 1. 2017 v centru kultury a sportu v Osové Bítýšce. Hudební doprovod obstarala skupina 4Sýkorky ze Žďáru nad Sázavou.

Fotografie z plesu naleznete zde.

Farní ples 2016

Farní ples se letos uskutečnil 9. 1. 2016 v Ořechově. Hudební doprovod tentokrát obstarala skupina 4Sýkorky.

Fotografie z plesu naleznete zde.

Přihlásit se k odběru RSS - Farní plesy