Farní plesy

Farní ples 2018

Farní ples se letos uskutečnil 13. 1. 2018 ve Vlkově. Hudební doprovod obstarala opět skupina 4Sýkorky ze Žďáru nad Sázavou. Ples se opravdu vydařil, ve zcela zaplněném kulturním domě vládla dobrá a příjemná nálada.

Fotografie naleznete zde.

Farní ples 2017

Farní ples se letos uskutečnil 7. 1. 2017 v centru kultury a sportu v Osové Bítýšce. Hudební doprovod obstarala skupina 4Sýkorky ze Žďáru nad Sázavou.

Fotografie z plesu naleznete zde.

Farní ples 2016

Farní ples se letos uskutečnil 9. 1. 2016 v Ořechově. Hudební doprovod tentokrát obstarala skupina 4Sýkorky.

Fotografie z plesu naleznete zde.

Farní ples 2014

Farní ples se letos uskutečnil 11. 1. 2014 v Osové Bítýšce v Centru kultury a sportu. Před osmou hodinou se začala vyzdobená hala plnit svátečně oblečenými páry. Hudební doprovod tentokrát obstarala skupina Galáni. Během večera jsme měli možnost nejen si zatancovat, ale i popovídat si se známými či vyhrát něco pěkného ve hře o ceny.

Největší aplaus patřil zaslouženě šestici statečných mužů (o. Pavel Klouček, Josef Klíma, Martin Hladík, Josef Malec, Antoním Mach a Tomáš Musil), kteří si pro nás připravili obdivuhodné půlnoční překvapení - baletní vystoupení Labutí jezero. Sál burácel smíchy a ještě ráno bolely mnohé z nás ruce od potlesku. Vystoupení nelze popsat slovy, ale můžete přijít na příští farní ples, kde půlnoční překvapení zajisté nebude chybět.

Přihlásit se k odběru RSS - Farní plesy