Misie

Misijní koláč 2014

Letos jsme se již podruhé zapojili do akce Misijní koláč pořádané u příležitosti Světového dne misií. Prodávali jsme nejenom koláče, ale i pletené náramky a malované pohledy, které si nachystaly děti z naší farnosti. Děkujeme všem maminkám a babičkám, které napekly velké množství nejrůznějších koláčů.

Výtěžek z prodeje v Osové Bítýšce byl 7489 Kč a na Ronově 1760 Kč.

Peníze budou zaslány na podporu Papežského misijního díla dětí.

Fotografie naleznete zde.

Misijní jarmark 2014

Před velikonocemi se konalo na faře v herně misijní vyrábění, do kterého se ochotně zapojilo několik dětí, rodičů i babiček. Výrobky vytvořené během nedělního odpoledne se prodávaly v době velikonoční v našem kostele a výtěžek byl zaslán na podporu PMD dětí.

Výtěžek z misijního jarmarku činil 5314 Kč.

Děkujeme všem, kteří vše zorganizovali, vyráběli i nakupovali.

Fotografie z vyrábění zde.

Misijní víkend 2013

V sobotu 19. října 2013 přijal naše pozvání národní ředitel Papežského misijního díla (PMD) o. Jiří Šlégr.

V 16,30 jsme se pomodlili růženec za misie a potom následovala slavnostní mše svatá, kterou sloužil o. Jiří Šlégr. Při promluvě nám zdůraznil, že nejdůležitější část misií je modlitba a že i my můžeme zde šířit víru.

Cituji z jeho slov: „Ovocem modlitby je víra, ovocem víry je láska, ovocem lásky je služba, ovocem služby je pokoj.“

Přihlásit se k odběru RSS - Misie